Sektördeki yeni uygulamaları takip eden Öztek Etiket, kaliteli iş anlayışını süreçlerine yansıtarak, %100 müşteri memnuniyet yaratmayı hedefler.
Öztek Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak 1986 yılında kurulan Öztek Etiket, temel değerlerinden ödün vermeyen, değişen koşullara hızlı uyum sağlayabilen, faaliyet gösterdiği alanlarda öncü olan bir aile şirketidir.

Türkiye’de tekstilden matbaaya, ticaretten inşaata kadar pek çok alanda hizmet verme hedefiyle 1982 yılında Öztek Şirketler Grubu’nu kurduk. Kuruluşumuzu takip eden 4 yıl boyunca tekstil sektörünün lokomotif şirketlerinden biri haline geldik. 1986 yılında baskı alanında yeniliklere imza atmak amacıyla İstanbul ve Denizli merkez olmak üzere Öztek Etiket’i hayata geçirmeye karar verdik.

34 yıldır, sektör deneyimimize paralel olarak, teknik ekipman gücümüz ve teknolojik altyapımızla “global bir marka” olma vizyonuyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Dünyanın farklı coğrafyalarına sunduğumuz entegre hizmetlerimizin yanı sıra müşterilerimizle stratejik çözüm ortaklıkları da geliştiriyoruz.

Son teknolojilerin kullanıldığı, modern ve çevreye duyarlı tam kapasite tesislerimizde, İstanbul, Denizli ve Kahire’de müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle birlikte Türkiye ekonomisi için katma değer yaratmaktan mutluluk duyuyoruz.

Küresel ölçekte hizmet verebilen bir etiket üreticisi olma hedefiyle çıktığımız bu yolda, dokuma etiketler, deri, focus, serigrafi, ofset ve ambalaj gibi kendi bünyemizde üretilebildiğimiz uluslararası standartlardaki ürünlerle bugün birçok markaya ulaşıyoruz.

Aynı zamanda, müşterilerimize “tasarım odaklı” hizmetler de sunuyoruz. İhtiyaçları kapsamında grafik tasarımdan paketlemeye, baskıdan üretime kadar tüm süreçler için araştırmalarımızı yapıyor, yeni materyalleri de işimize dahil ederek çözümler üretiyoruz.

Tüm üretim aşamalarımızda sürdürülebilir ve daha iyi bir gelecek için karbon ayak izimizi azaltmak önemli bir yer tutuyor. Sorumlu yönetim anlayışıyla çevre dostu ürünler üretmek, yenilenebilir doğal kaynakların kullanımını desteklemek hem topluma hem de doğaya karşı sorumluluklarımızın başında geliyor.

Şirket Profili

Öztek Şirketler Grubu’nun geçmişten günümüze tarihçesi…

Genel Müdür Mesajı

Değerli İş Ortaklarımız,

Sorumlu yönetim ve sürdürülebilir güçlü altyapı üzerine temellerini inşa ettiğimiz Öztek Etiket olarak, bugün pek çok ülkeyle çalışıyor, birçok ulusal ve uluslararası markayla iş birliğimizi devam ettiriyoruz.

1986 yılından bu yana, hayata geçirdiğimiz her projede ilkleri gerçekleştirebilme ve müşterilerimiz için “çözüm ortağı” olma hedefiyle yol haritamızı çizdik. Sektörümüze öncülük etmekle birlikte, kendimizi geliştirmeye kararlılıkla devam ettik. Bu yaklaşımımızın bizi içinde bulunduğumuz tüm faaliyet alanlarında daha da güçlü hale getirdiğine inanıyorum.

Endüstriyel dönüşüme uyum sağlayarak, alışkanlarımızı kırmaktan korkmadan, işimizi geliştirmemizi sağlayacak her yatırımı hayata geçirmenin önemine inanıyoruz. Gelecek dönemde ise, yeni pazarlarda büyüme fırsatlarını yakından izlemeyi amaçlıyoruz.

Kuşkusuz ki, başarılarımızın arkasındaki tüm çalışma arkadaşlarımız, kurucu ortaklarımız, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizle birlikte büyük bir etkiye sahibiz. Bizleri destekleyen ve yanımızda olan tüm iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımla,
Fahrettin Öztek
Genel Müdür

0
Yıl
0+
Takım Üyeleri
+0
Memnun Müşteri

Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmetlerde yenilikçi yaklaşımları benimseyerek, en son teknolojileri kullanan, elde ettiği tecrübeleri paydaşlarına aktaran küresel alanda rekabet edebilir bir şirket haline gelmek.

Değerlerimiz

Global çevre standartlarını desteklemek, Tüm müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve uygun çözümler üretmek, İnsanları iyi yaşama yönlendiren, toplum odaklı programlara katılım sağlamak, Etik ve sosyal sorumluluk bilincini tüm iş süreçlerimize dahil etmek.

Üretim Kapasitesi

Kurucu Ortakları

Kurum kültürümüzün oluşmasına katkı sunan, sürdürülebilir bir yapı üzerine temellerimizi inşa etmemizi sağlayan kurucu ortaklarımızın
desteğiyle pek çok ilki başardık.

Sektöre hakimiyetimiz, teknik süreçlerdeki deneyimimiz ve yeni teknolojiler kullanarak geliştirdiğimiz uygulamalarla birçok global marka ile iş ortaklığına imza attık.

30 yılı aşkın deneyimimizle hem müşterilerimize hem de tedarikçilerimize maliyet, zaman ve iş gücü ekseninde destekleyici çözümler sunuyoruz.

Son teknolojiyle tasarlanmış, dokuma, focus, rulo serigraf, yıkama, bıçak, ofset matbaa makinasıyla aylık 45 milyon adet etiket üretebilme hacmine sahibiz. Bunların yanı sıra, sıcak kesim, ultrasonik kesim, lazer kesim kenar, orta ve trapez katlama, rulolama, paketleme ve mühürleme gibi son işlemleri de gerçekleştiriyoruz.

Kurumsal Sosyal Sorumluluk Politikası

ÖZTEK ETİKET SAN.VE TİC. A.Ş, ÖZTEK BASKI VE MATBAACILIK LİMİTED ŞİRKETİ, GLOCS ETİKET SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ sahip olduğu tevazu, insana saygı ve halka yakınlık öz değerlerinin bir parçası olarak tüm faaliyetlerinde sosyal sorumluluk bilinciyle hareket etmeyi yönetim anlayışının temel ve değişmez unsurlarından biri olarak kabul eder. Bu çerçevede ÖZTEK ETİKET SAN.VE TİC. A.Ş, ÖZTEK BASKI VE MATBAACILIK LİMİTED ŞİRKETİ, GLOCS ETİKET SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ oluşturan tüm kurumlarımızdan faaliyetlerinin ekonomik, sosyal ve çevresel etkilerini sorumluluk anlayışı içinde yönetmelerini ve toplumu geliştirmeyi öncelikli olarak gündemlerinde tutmalarını bekleriz. Sosyal sorumluluk anlayışımızın kapsamını iş faaliyetlerimiz ve onların etkileriyle sınırlı görmeyiz. Sosyal sorumluluk anlayışımızı ve bu konudaki önceliklerimizi toplum ve çevre için en iyi olanı dikkate alarak belirleriz.

Sosyal sorumluluk uygulamalarımızda esas aldığımız temel ilkelerimizin devamını okumak için PDF’i inceleyiniz.